Zajmujemy się zakupem pojazdów od klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw w Piastowie i okolicach. Nasze zainteresowanie obejmuje samochody:

– Wycofane z leasingu,
– Użytkowane jako pojazdy służbowe,
– Kompletne floty pojazdów.

Poszukujemy aut w dobrym stanie technicznym, jak również tych, które potrzebują napraw mechanicznych lub blacharskich.

Jan KuczyńskiJan Kuczyński
17:17 12 Feb 24
Punktualny dojazd i szybką transakcja
Bartłomiej BielanBartłomiej Bielan
15:43 01 Dec 23
Super obsługa, polecam.
Maciek PiątekMaciek Piątek
19:36 20 Nov 23
Punktualny przyjazd. Sprzedaż bardzo sprawna.
Aleksander SuchardaAleksander Sucharda
17:51 09 Oct 23
Miło, rzeczowo, punktualnie.
DominikaDominika
13:05 08 Sep 23
Polecamy jako najlepszy skup aut na Mokotowie 🙂 Sprawdziliśmy wiele podobnych firm i najlepszą ofertę otrzymaliśmy właśnie tutaj.Szybka, fachowa obsługa w miłej atmosferze. Zapłata do ręki w tym samym dniu co decyzja.Polecamy każdemu komu zależy na czasie jak i współpracy z doświadczonymi fachowcami którzy są otwarci na potrzeby klienta 🙂
KubaKuba
21:26 03 Sep 23
Zakup przebiegał w dobrej atmosferze, pracownik z cierpliwością udzielał odpowiedzi na wszelkie pytania. Firma godna polecenia.
Wojciech DudzWojciech Dudz
20:46 09 Jun 23
Bardzo dziękuje Panu Albertowi za kompleksowe załatwienie sprawy. Bezproblemowy kontakt, szybka wycena oraz wypełnienie formalności, sprawa załatwiona „od ręki”. Najmocniej polecam!!!
Damian MalinowskiDamian Malinowski
10:53 06 Mar 22
Serdecznie pozdrawiam, panów ze Skupu Aut WarszawaPodczas oględzin wyszło kilka nieprawidłowości.Skonsultowałem to z moim mechanikiem i natychmiast zadzwoniłem spowrotem. Cena, którą otrzymałem była niższa, ale uwzględniając koszty naprawy jestem na PLUS.Transakcja przebiegła bardzo sprawnie już godzinę po telefonie otrzymałem pieniądze.Pozdrawiam jeszcze raz, na pewno polecę znajomym
js_loader

Ostatnio zakupione pojazdy

Volvo XC60 2011 r. 2.4 D5Jaguar XF 2008 2.7 V6 DieselHonda Civic IX 2016r 1.8 i-VTEC

 

Napisz do nas!  Przepisz kod: captcha  Skup aut używanych w Piastowie

  Firma oferuje szybki i wygodny skup samochodów w Piastowie. Wszystkie samochody są oceniane według ich stanu technicznego, wyglądu i wieku. Firma proponuje dojazd do miejsca, w którym znajduje się samochód, aby wykonać wycenę i dokonać odpowiedniej transakcji. Płatności dokonuje się gotówką lub przelewem na konta bankowe. Firma oferuje pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z odpowiednimi dokumentami, dzięki czemu proces jest szybki i bezproblemowy dla Ciebie. Firma oferuje konkurencyjne ceny i jest otwarta na negocjacje. Firma proponuje również wyceny online, dzięki czemu klienci, którzy cenią swój czas, maja możliwość wyceny swojego pojazdu bez wychodzenia z domu.

  Jakie dokumenty są wymagane przy skupie aut?

  Skup aut w Piastowie oferowany przez firmę wiąże się z koniecznością okazania pewnych dokumentów. Niezbędne jest przedstawienie ważnego dowodu rejestracyjnego pojazdu, który potwierdzi tożsamość właściciela oraz dane techniczne auta. Kolejnym dokumentem, jaki należy okazać jest umowa sprzedaży, która jest niezbędna do przeprowadzenia całej transakcji. Koniecznym jest również okazanie wyciągu z Centralnej Ewidencji Pojazdów. Oprócz tego dokumentów konieczne jest okazanie potwierdzenia wykupienia i aktualnego ubezpieczenia OC pojazdu. W przypadku auta zarejestrowanego wcześniej poza Polską, konieczne jest przedstawienie zaświadczenia o sprowadzeniu auta do kraju. W wypadku auta kupionego w leasingu, konieczne jest okazanie umowy leasingowej, która jest potrzebna do przeprowadzenia formalności związanych ze skupem autaNa koniec, wymagane jest okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość właściciela pojazdu.

  Call Now ButtonZadzwoń 791834716