Zajmujemy się zakupem pojazdów od klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw w Pruszkowie i okolicach. Nasze zainteresowanie obejmuje samochody:

– Wycofane z leasingu,
– Użytkowane jako pojazdy służbowe,
– Kompletne floty pojazdów.

Poszukujemy aut w dobrym stanie technicznym, jak również tych, które potrzebują napraw mechanicznych lub blacharskich.

Jan KuczyńskiJan Kuczyński
17:17 12 Feb 24
Punktualny dojazd i szybką transakcja
Bartłomiej BielanBartłomiej Bielan
15:43 01 Dec 23
Super obsługa, polecam.
Maciek PiątekMaciek Piątek
19:36 20 Nov 23
Punktualny przyjazd. Sprzedaż bardzo sprawna.
Aleksander SuchardaAleksander Sucharda
17:51 09 Oct 23
Miło, rzeczowo, punktualnie.
DominikaDominika
13:05 08 Sep 23
Polecamy jako najlepszy skup aut na Mokotowie 🙂 Sprawdziliśmy wiele podobnych firm i najlepszą ofertę otrzymaliśmy właśnie tutaj.Szybka, fachowa obsługa w miłej atmosferze. Zapłata do ręki w tym samym dniu co decyzja.Polecamy każdemu komu zależy na czasie jak i współpracy z doświadczonymi fachowcami którzy są otwarci na potrzeby klienta 🙂
KubaKuba
21:26 03 Sep 23
Zakup przebiegał w dobrej atmosferze, pracownik z cierpliwością udzielał odpowiedzi na wszelkie pytania. Firma godna polecenia.
Wojciech DudzWojciech Dudz
20:46 09 Jun 23
Bardzo dziękuje Panu Albertowi za kompleksowe załatwienie sprawy. Bezproblemowy kontakt, szybka wycena oraz wypełnienie formalności, sprawa załatwiona „od ręki”. Najmocniej polecam!!!
Damian MalinowskiDamian Malinowski
10:53 06 Mar 22
Serdecznie pozdrawiam, panów ze Skupu Aut WarszawaPodczas oględzin wyszło kilka nieprawidłowości.Skonsultowałem to z moim mechanikiem i natychmiast zadzwoniłem spowrotem. Cena, którą otrzymałem była niższa, ale uwzględniając koszty naprawy jestem na PLUS.Transakcja przebiegła bardzo sprawnie już godzinę po telefonie otrzymałem pieniądze.Pozdrawiam jeszcze raz, na pewno polecę znajomym
js_loader

Ostatnio zakupione pojazdy

Volvo XC60 2011 r. 2.4 D5Jaguar XF 2008 2.7 V6 DieselHonda Civic IX 2016r 1.8 i-VTEC

 

Napisz do nas!  Przepisz kod: captcha  Szybki skup aut w Pruszkowie

  Nasz firma zajmuje się kupnem pojazdów wszystkich marek w całym regionie Pruszkowa oraz okolicach. Każdy klient ma pewność, że jest traktowany indywidualnie oraz, że jego auto otrzyma najwyższą cenę. Firma odpowiada za przeprowadzenie wszelkich formalności związanych z zakupem pojazdu, a także za jego transport do siedziby firmy. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji zarówno dla strony kupującej, jak i sprzedającej. Jest to szczególnie ważne w przypadku sprzedaży samochodu. Nasz profesjonalny i doświadczony personel pomoże Ci szybko i skutecznie sprzedać Twój pojazd.

  Skup Aut w Pruszkowie z dojazdem do klienta

  Z usług profesjonalnej firmy skupu samochodów korzystać można z wielu powodów. Po pierwsze, skupując samochód od profesjonalnej firmy, można mieć pewność, iż transakcja będzie w pełni legalna. Firma ta posiada wszelkie niezbędne dokumenty, a także wynagrodzenie za samochód może zostać wypłacone w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo posiadamy specjalny program do oceny stanu samochodu, dzięki czemu klienci otrzymują uczciwą cenę. Usługi firmy obejmują także odebranie samochodu od klienta. Oferta skupu obejmuje samochody wszystkich marek i modeli. Podsumowując, jeśli chcesz sprzedać swój samochód, to skorzystanie z usług naszej firmy może okazać się bardzo korzystne.

  Jakie dokumenty są wymagane przy sprzedaży auta?

  Sprzedanie auta wymaga spełnienia kilku formalności i dostarczenia wymaganych dokumentów. Przede wszystkim, aby sprzedać samochód w Pruszkowie, należy złożyć wypis z rejestru pojazdów. Jest to dokument zawierający dokładną informację o pojeździe, właścicielu oraz wszelkiego typu szczegóły techniczne auta. Kolejnym dokumentem jest dowód rejestracyjny, w którym znajduje się m.in. daty ważności przeglądu technicznego. Jeżeli samochód był kupiony w salonie, to konieczne będzie dostarczenie dokumentacji potwierdzającej pochodzenie i datę zakupu pojazdu. Karta pojazdu powinna zawierać informację o wyposażeniu auta w momentie zakupu oraz wszelkie naprawy i usterki, które pojazd miał w przeszłości. Dodatkowo, jeśli auto zostało sprzedane z gwarancją, to należy okazać dowód jej zakupu. Na koniec, sprzedający musi przedstawić dokument tożsamości, który potwierdzi, że osoba dokonująca transakcji jest właścicielem pojazdu. Dzięki temu, skup aut w Pruszkowie może zapewnić pełne bezpieczeństwo swoim klientom.

  Call Now ButtonZadzwoń 791834716