Zajmujemy się zakupem pojazdów od klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw na warszawskim Okęciu i okolicach. Nasze zainteresowanie obejmuje samochody:

– Wycofane z leasingu,
– Użytkowane jako pojazdy służbowe,
– Kompletne floty pojazdów.

Poszukujemy aut w dobrym stanie technicznym, jak również tych, które potrzebują napraw mechanicznych lub blacharskich.

Jan KuczyńskiJan Kuczyński
17:17 12 Feb 24
Punktualny dojazd i szybką transakcja
Bartłomiej BielanBartłomiej Bielan
15:43 01 Dec 23
Super obsługa, polecam.
Maciek PiątekMaciek Piątek
19:36 20 Nov 23
Punktualny przyjazd. Sprzedaż bardzo sprawna.
Aleksander SuchardaAleksander Sucharda
17:51 09 Oct 23
Miło, rzeczowo, punktualnie.
DominikaDominika
13:05 08 Sep 23
Polecamy jako najlepszy skup aut na Mokotowie 🙂 Sprawdziliśmy wiele podobnych firm i najlepszą ofertę otrzymaliśmy właśnie tutaj.Szybka, fachowa obsługa w miłej atmosferze. Zapłata do ręki w tym samym dniu co decyzja.Polecamy każdemu komu zależy na czasie jak i współpracy z doświadczonymi fachowcami którzy są otwarci na potrzeby klienta 🙂
KubaKuba
21:26 03 Sep 23
Zakup przebiegał w dobrej atmosferze, pracownik z cierpliwością udzielał odpowiedzi na wszelkie pytania. Firma godna polecenia.
Wojciech DudzWojciech Dudz
20:46 09 Jun 23
Bardzo dziękuje Panu Albertowi za kompleksowe załatwienie sprawy. Bezproblemowy kontakt, szybka wycena oraz wypełnienie formalności, sprawa załatwiona „od ręki”. Najmocniej polecam!!!
Damian MalinowskiDamian Malinowski
10:53 06 Mar 22
Serdecznie pozdrawiam, panów ze Skupu Aut WarszawaPodczas oględzin wyszło kilka nieprawidłowości.Skonsultowałem to z moim mechanikiem i natychmiast zadzwoniłem spowrotem. Cena, którą otrzymałem była niższa, ale uwzględniając koszty naprawy jestem na PLUS.Transakcja przebiegła bardzo sprawnie już godzinę po telefonie otrzymałem pieniądze.Pozdrawiam jeszcze raz, na pewno polecę znajomym
js_loader

Ostatnio zakupione pojazdy

Volvo XC60 2011 r. 2.4 D5Jaguar XF 2008 2.7 V6 DieselHonda Civic IX 2016r 1.8 i-VTEC

 

Napisz do nas!  Przepisz kod: captcha  Dlaczego Skup Aut na Okęciu w Warszawie?

  Skup samochodów na Okęciu w Warszawie to świetna okazja dla każdego, kto chce szybko i korzystnie sprzedać swój samochód. Firma oferuje wycenę samochodu od ręki w przystępnej cenie, a także całodobowy odbiór pojazdu. Wszystkie formalności są szybko i sprawnie załatwiane, a klient jest poinformowany o statusie sprzedaży. Skup aut zapewnia również przejrzyste i uczciwe transakcje, a także bezpłatną wycenę auta. Gotówka jest wypłacana od razu. Co ważniejsze, wszystkie usługi skupu samochodów są realizowane całodobowo, dzięki czemu klient może dostarczyć samochód o dowolnej porze dnia i nocy. Firma zawsze stara się zapewnić jak najlepsze usługi, aby zapewnić swoim klientom wygodną i bezproblemową sprzedaż samochodu.

  Jakie auta można sprzedać?

  Na Skup Samochodów na Okęciu w Warszawie, można sprzedać wiele rodzajów samochodów. Od mniejszych aut kompaktowych, po duże samochody typu SUV. Na skup zapraszamy wszystkie pojazdy zarejestrowane w Polsce, wyprodukowane w latach 1970-2020, które nie są w stanie technicznym zbyt złym. Przyjmujemy auta osobowe, dostawcze i specjalne, a także ciężarowe. Przyjmujemy również pojazdy używane i bezwypadkowe, których stan techniczny jest dobry. Pracownicy skupu fachowo ocenią Twój samochód i dokonają odpowiedniej wyceny.

  Przedstawiciele skupu są zawsze gotowi do negocjacji, w zależności od aktualnej wartości auta i jego stanu. Do skupu można zaprowadzić samochód własnym transportem lub skorzystać z usługi lawetą wraz z odpowiednim dowodem rejestracyjnym.

  Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą samochodu, skontaktuj się ze Skupem Samochodów na Okęciu w Warszawie – oferujemy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny!

  Co trzeba zrobić aby sprzedać swoje auto?

  Aby sprzedać samochód w skupie aut na Okęciu, należy postępować zgodnie z kilkoma krokami. Przede wszystkim należy przygotować dokumentację samochodową, w tym kartę pojazdu, dowód rejestracyjny i ubezpieczenie OC, które są wymagane do sprzedaży. Następnie należy dokonać oględzin samochodu i ocenić jego stan techniczny, a także sprawdzić poziom paliwa, aby określić właściwą cenę. W zależności od skupu, może być wymagane także przedstawienie dokumentacji odnoszącej się do napraw przeprowadzonych przez właściciela pojazdu. Przed przekazaniem samochodu należy upewnić się, że wszystkie notyfikacje i mandaty zostały zapłacone. W przypadku skupu aut za gotówkę, umożliwiona jest zgoda na sprzedaż od strony właściciela pojazdu i firmy sprzedającej samochód. Wielu skupów aut oferuje również opcję darmowego odbioru samochodu. Jeśli właściciel nie dysponuje czasem lub transportem, może skorzystać z takiej usługi. Po otrzymaniu wszystkich dokumentów potwierdzających sprzedaż i wypłatę wynagrodzenia za samochód, sprzedaż jest zakończona.

  Czy warto skorzystać ze Skupu Aut na Okęciu w Warszawie?

  Skup samochodów na Okęciu w Warszawie oferuje szybkie i wygodne sprzedaże pojazdów każdego typu. Wystarczy udać się do nich i wszelkie formalności załatwisz w jednym miejscu. Przedsiębiorstwo oferuje szybką gotówkową wypłatę za samochód, dzięki czemu możesz wyjść z ich siedziby z gotową gotówką. Skup prowadzi skrupulatne badanie pojazdu oraz jego historii. Gwarantuje rzetelną wycenę oraz elastyczne terminy zakończenia sprzedaży. Możesz liczyć na profesjonalną obsługę oraz kompetentne doradztwo. Dodatkowo możesz otrzymać informacje dotyczące kredytowania i ubezpieczenia pojazdu. Wszystkie czynności są dokładnie opisane w protokole, dzięki czemu można mieć pewność, iż przebieg transakcji będzie uczciwy i bezpieczny. Skup jest doskonałym wyborem dla osób, które szukają sposobu na szybką i bezpieczną sprzedaż używanego samochodu.

  Jakie są korzyści ze skorzystania ze Skupu Aut na Okęciu w Warszawie?

  Skup Aut na Okęciu w Warszawie oferuje wiele korzyści, jeśli chodzi o sprzedaż pojazdów. Po pierwsze, szybko i bezproblemowo sprzedasz swój pojazd bez konieczności czekania na zainteresowanych kupców. Skup przyjmuje wszystkie samochody, bez względu na ich wiek lub stan techniczny. Jeśli potrzebujesz pieniędzy i potrzebujesz szybko ich otrzymać, skup aut może Ci pomóc. Dodatkowo, skup oferuje bezpłatną wycenę i zazwyczaj jest w stanie zaoferować wyższą cenę niż zwykły kupiec. Mogą także pomóc Ci w uzyskaniu pomocy finansowej. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz sprzedać swoje auto samodzielnie, ale to może zająć bardzo dużo czasu. Sprzedaż samochodu przez skup aut jest łatwa i szybka, a dzięki temu oszczędzasz swój czas i pieniądze. Po otrzymaniu oferty skupu, najczęściej jedyną czynnością, jaką trzeba wykonać, jest dostarczenie pojazdu do skupu i odebranie gotówki. Skup aut jest idealnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz szybko sprzedać swój pojazd.

  Czy są jakieś dodatkowe koszty związane ze skupem samochodów?

  Skup samochodów na Okęciu w Warszawie daje wiele możliwości sprzedaży samochodu. Kompleksowość usług skupu pozwala na szybkie i bezproblemowe pozbycie się samochodu. Zazwyczaj wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i zgłosić się po odbiór auta. Zazwyczaj nie ma większych dodatkowych kosztów, aczkolwiek mogą się one pojawić w przypadku aut powypadkowych czy takich, które są bardzo zniszczone. W takiej sytuacji skup może wycenić auto na korzystniejszych warunkach, ale musimy liczyć się z koniecznością dodatkowych opłat. Jeśli chodzi o samochody, które są składowane na długi okres czasu, to także możemy się spotkać z dodatkowymi kosztami. Część skupów nalicza prowizję za długi okres przechowywania danego auta, dlatego warto o to zapytać przed dokonaniem transakcji. Na szczęście tylko nieliczne skupy samochodów wprowadzają dodatkowe opłaty. Najważniejsze, aby przed nałożeniem jakichkolwiek opłat skup informował nas o ich charakterze i wielkości.

  Jakie gwarancje ma klient skupu?

  Klient Skupu Samochodów w Warszawie może liczyć na wiele gwarancji zapewnianych przez profesjonalną firmę. Przede wszystkim dokładna ocena wartości samochodu została zapewniona. Po ocenie samochodu klient otrzymuje szczegółową informację o stanie technicznym pojazdu i jego wartości. Ocena ta opiera się na wszystkich dostępnych informacjach dostarczonych przez klienta oraz na standardowej wycenie samochodu. Na podstawie wyceny, skup samochodów oferuje atrakcyjną cenę za samochód. Do tego, firma zapewnia kompleksowe przetwarzanie i zaspokojenie wszelkich formalności związanych z odkupieniem samochodu. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od momentu jej zawarcia bez podawania przyczyny. Co więcej, udzielana jest gwarancja na bezpieczny transport pojazdu od klienta do skupu oraz do jego późniejszego pośrednictwa w przewozie auta do innego miejsca. Firma gwarantuje szybką wypłatę gotówki w dniu transakcji oraz wsparcie i profesjonalną pomoc w każdym momencie.

  Jaką cenę oferuje Skup Aut na Okęciu w Warszawie?

  Skup samochodów na Okęciu w Warszawie oferuje atrakcyjne ceny za używane pojazdy. Odbiera wszystkie modele samochodów osobowych z dowolnego rocznika, a także samochody dostawcze. Korzystne warunki pozwalają każdemu na szybki i bezpieczny zbyt swojego auta. Współpracująca z firmą komisja rzeczoznawców dokładnie oceniają stan techniczny oraz wizualny pojazdu i na tej podstawie określa cenę. Odbiorcy oferują za używane auto konkurencyjną cenę ze względu na swoje długoletnie doświadczenie. Sam skup zapewnia bezpieczne transakcje, dzięki czemu proces zbytu jest całkowicie legalny i przejrzysty. Cena, którą odbiorcy oferują za używane pojazdy, zależy od wielu czynników, takich jak marka, model, rocznik i stan techniczno-wizualny samochodu.

  Co należy wiedzieć o Skupie Aut na Okęciu w Warszawie?

  Skup Aut na Okęciu w Warszawie to profesjonalny zakład, który zajmuje się skupowaniem samochodów. Umożliwia on zarówno skup starszych aut, jak i nowych, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Zespół skupu tworzą doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy szybko i sprawnie przeprowadzą całą transakcję. Oferują oni profesjonalne doradztwo w wyborze i sprzedaży samochodu. Oferowana cena jest ustalana indywidualnie. Przy skupowaniu samochodu należy przedstawić ważny dowód rejestracyjny i wszelkie dokumenty, które są z nim związane. Ponadto oferują oni wygodne i elastyczne formy płatności. Skup aut zapewnia również świadczenia serwisowe, takie jak naprawa, przegląd, wymiana części, diagnostyka i inne. Skup samochodów na Okęciu w Warszawie oferuje również skup aut używanych. W tym przypadku sprzedający musi podać szczegółowe informacje na temat stanu technicznego pojazdu, w celu ustalenia odpowiedniej ceny. Skup samochodów na Okęciu w Warszawie gwarantuje również szybkie i bezpieczne zrealizowanie transakcji.

  Jakie są komentarze klientów skupu?

  Klienci skupu samochodów w Warszawie na Okęciu są zadowoleni z jego usług. Ich opinie wskazują, że dokonują tam transakcji w sposób szybki i profesjonalny, a także że pracownicy są przyjaźnie nastawieni do klientów i dostarczają im dokładne informacje o dostępnych możliwościach. Pracownicy są cierpliwi i potrafią odpowiedzieć na wszystkie pytania, co ułatwia im podejmowanie trafnych decyzji. Co ważne, klienci otrzymują szybką wypłatę za sprzedane samochody, co dodatkowo ułatwia im proces sprzedaży. Co więcej, skup oferuje bezpieczny transport pojazdów oraz wykwalifikowaną obsługę, która zapewnia sprawne dokonanie transakcji. Ogólnie rzecz biorąc, klienci są usatysfakcjonowani współpracą i wyrażają wysoką ocenę skupu.

  Call Now ButtonZadzwoń 791834716